TOM-COMPLEX

Ogrodzenie panelowe

trwałe ogrodzenie panelowe

Oferujemy ogrodzenie panelowe w wielu różnych odsłonach. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką trwałością i eleganckim wyglądem. Proponujemy duży wybór zarówno pod względem typów konstrukcji, jak i budulca.

Wykonujemy panelowe ogrodzenia w wersji pełnej, łukowej, pionowej i systemowej. Naszą specjalnością jest także ogrodzenie panelowe 2D i 3D, które cieszy się dużym zainteresowaniem właścicieli zarówno prywatnych posesji, jak i publicznych placówek.

Materiały, z których wykonujemy panele ogrodzeniowe, to stal, aluminium, drewno i nie tylko. Każdy używany przez nas typ budulca odznacza się wysoką jakością. Oczywiście stal i aluminium są praktycznie bezkonkurencyjne pod względem odporności na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Jeśli interesują Cię ogrodzenia panelowe, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy Ci w wyborze optymalnego rozwiązania. Chcesz skonsultować możliwość wykonania innych typów ogrodzeń niż wymienione powyżej? Jesteśmy otwarci na rozmowę. Zadzwoń lub napisz do nas!

solidne ogrodzenia panelowe

Skontaktuj się z nami!

aaaa